Sledujte nás na
+420 777 318 555
info@modexsport.cz
PO - PÁ: 9:00 – 12:00, 12:45 – 17:00
SO: 9:00 - 12:00

Obchodní podmínky

 1. Provozovatel internetového obchodu:

MODEX SPORT CZ  s.r.o., Šunychelská 1229, 735 81  Bohumín

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 29062

Dodavatel je plátcem DPH.

IČ: 27760651

DIČ: CZ27760651

Mobil: 777 318 555

Email: info@modexsport.cz

 

 1. Objednávka zboží

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetové prodejny Modex sport cz s. r. o. jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, a že s nimi souhlasí.

Kupní smlouva při převzetí a zaplacení objednaného zboží kupujícím.Objednávka je návrhem kupní smlouvy.

Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. Dostupnost zboží bude vždy potvrzena na základě poptávky.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Vyobrazení zboží má informativní charakter a může se v některých detailech lišit od skutečnosti.

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu Modex sport cz s. r. o., kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

 1. Zrušení objednávky

Zákazník i dodavatel mohou bez udání důvodu zrušit objednávku zákazníka až do potvrzení objednávky dodavatelem. Pokud zruší objednávku dodavatel, zpravidla uvede důvod, proč není možné objednávku potvrdit.

Zrušení objednávky je možné jen po předchozí dohodě dodavatele a zákazníka, a za podmínek, které si vzájemně sjednají.

 1. Dodací termíny

U zboží skladem je dodací termín do 7 pracovních dnů od objednání.

U ostatních položek budete o termínu dodání informováni do 3 pracovních dnů od objednání.

 1. Platební a dodací podmínky

 

 • zboží zasíláme do ČR balíkem prostřednictvím přepravce PPL. Cena za tuto službu je 150,- Kč včetně DPH. V této ceně je zahrnuto poštovné i balné, žádné další poplatky neúčtujeme. V případě nákupu zboží nad 5 000,- Kč je poštovné ZDARMA.
 • do SR zboží zasíláme balíkem prostřednictvím přepravce PPL. Cena za tuto službu je 350,- Kč včetně DPH. V této ceně je zahrnuto poštovné i balné, žádné další poplatky neúčtujeme. V případě nákupu zboží nad 8 000,- Kč je poštovné ZDARMA.
 • objednané zboží si můžete rovněž vyzvednout osobně na naší prodejně. Podmínkou je vytvořená objednávka v našem eshopu.
 • při osobním odběru si můžete zároveň sjednat montáž zakoupeného zboží. Montáž zakoupeného zboží je zcela ZDARMA.
 • za zboží můžete zaplatit při převzetí balíku (na dobírku – pouze pro zásilky do ČR),
 • předem na účet 1660030349/0800 (zboží bude odesláno až po přijetí platby),
 •  v hotovosti (či kreditní kartou) při osobním vyzvednutí zboží na naší prodejně.

 

 

 

 1. Servis

Při nákupu lyží, běžek, snowboardů včetně vázání, dodáváme některé vázání samostatně (nenamontované). Montáž a seřízení Vám zajistíme v našem servise ZDARMA.

 1. Možnost vrácení peněz

V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodne-li se pro odstoupení v této lhůtě a dodrží níže uvedené podmínky bude mu vrácena kupní cena zboží.

Kontaktujte nás a dohodněte si způsob vrácení zboží.

Zboží, které budete vracet v rámci této záruky zpět, musí být v původním obalu (včetně etiket a visaček), nesmí nést známky použití, musí byt nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s kopií dokladu o koupi. Vrácené zboží nesmí být upraveno podle přání zákazníka (např. lyže s namontovaným vázáním )

Náklady na přepravu zboží k dodavateli nese v plné výši zákazník.

Peníze za zboží Vám budou vráceny složenkou nebo převodem na Váš účet, a to nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

Zboží neposílejte v žádném případě na dobírku, nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní.

 1. Ochrana osobních údajů spotřebitele

Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu.

Zákazník provedením nákupu souhlasí, aby mu dodavatel v budoucnu sděloval emailem obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu.

Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává třetí osobě.

Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na info@modexsport.cz nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky.

 1. Reklamační řád

Tento internetový obchod se řídí zákonem č. 367/2000Sb z 14. září 2000, kterým byla do Občanského zákoníku 40/1964Sb implementována evropská směrnice o uzavírání smluv na dálku 97/7/ES. Akceptuje zákonné právo na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od doručení objednaného zboží, nepoškozeného a v původním obalu.

Záruční doba a záruční list

Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem.

Záruční doba je uvedena u každého zboží v jeho popisu, jinak jsou dva roky. Pokud k danému výrobku existuje záruční list, pak je vystaven v den prodeje zboží. V případě, že záruční list neexistuje, slouží jako záruční list daňový doklad.

V případě poškození zásilky přepravní službou, kterou prodávající výrobky kupujícímu zasílá, je povinen kupující při převzetí zboží sepsat reklamační zápis (ZÁPIS O ŠKODĚ), kde uvede přesný popis a rozsah konkrétního poškození touto přepravní službou a následně doručí kopie tohoto zápisu prodávajícímu.

Prodávající poté na základě těchto dokladů vyřídí reklamaci s přepravní službou a po domluvě s kupujícím vyřeší vzniklou situaci.

Kupující je zároveň povinen zboží prohlédnout bez zbytečného odkladu po jeho převzetí. Převzetím se rozumí předání zboží dopravcem zákazníkovi. Při zjištění rozdílu v množství nebo druhu zboží s údaji na faktuře či dodacím listu je kupující povinen podat o tomto stavu zprávu prodávajícímu, a to neprodleně, popř. následujícího pracovního dne po doručení zásilky. Na pozdější reklamace dodávky nebude brán zřetel.

Při reklamaci zakoupeného zboží je nutné, aby kupující prodávajícímu zaslal nebo předložil doklady, tedy například fakturu nebo dodací list k dodanému zboží. Dále je nutné, aby kupující v případě vrácení vadného zboží prodávajícího předem na tuto skutečnost upozornil, a to nejlépe telefonicky na tel. 777 318 555 popř. e-mail: info@modexsport.cz , aby se tak předešlo zbytečným komplikacím.

Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní.

V případě jakýchkoliv jiných možných vadách či nedostatcích výše neuvedených, kontaktujte dodavatele na tel.: 777 318 555

 1. Závěrečné ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a zákazníkem.

Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit.

Změněné podmínky vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.modexsport.cz  nejméně měsíc před účinností nových obchodních podmínek.

Platnost obchodních podmínek od 1.9. 2014