+420 777 318 555 po - pá 9:00 - 18:00, so 9:00-12:00, neděle - ZAVŘENO

Půjčujeme sjezdové lyže, běžecké lyže, snowboardy a všechny potřebné doplňky na Vaši zimní dovolenou či školní lyžařský zájezd Vašich dětí. Vyberte si z bohaté nabídky sjezdových lyží, snowboardů a lyžařské obuvi přímo u nás v naší kamenné prodejně...

PODMÍNKY PŮJČOVÁNÍ

 1. Lyžařská nebo snowboardová výstroj bude zapůjčena pouze po předložení platného občanského průkazu a ponechání peněžní jistiny dle vypůjčených věcí.
 2. Půjčovné bude vyměřeno dle uvedeného ceníku.
 3. Zákazník je povinen vrátit zapůjčenou výzbroj v původním stavu. V případě poškození výstroje úmyslně nebo z nedbalosti, je povinen uhradit vzniklou škodu. V případě ztráty, odcizení či úplného zničení uhradí zákazník hodnotu zapůjčených věcí dle ceníku.
 4. V případě překročení půjčovní doby bude zákazníkovi účtován každý další den dle sazby půjčovny.

VÝHODY PŮJČOVNY LYŽÍ

 • vybavení vám doma „nestárne“, můžete mít každou sezónu aktuální modely
 • děti mohou mít každý rok tu správnou velikost, nemusíte jim kupovat vše větší
 • nemusíte se v hlavní zimní sezóně trápit ve frontách před půjčovnami
 • šetříte čas a peníze spojené s nezbytným posezónním servisem vlastního vybavení

CELOROČNÍ PŮJČOVNÉ LYŽÍ

Nabízíme Vám možnost vypůjčit si vybavení na celý rok a vrátit jej až v dubnu příštího roku! Půjčujeme kvalitní značkové vybavení v perfektním stavu.

CO JE TO CELOROČNÍ PŮJČOVNÉ?

Již od 1. září si můžete v naší půjčovně za velmi přijatelné ceny vypůjčit lyžařský komplet až do 30. dubna příštího roku. V průběhu této doby Vám u vypůjčených lyží či snowboardu bezplatně provedeme jeden „MALÝ SERVIS“.

JAK NA TO?

 • Navštívíte nás v době od 1. září a vyberete si požadované vybavení.
 • Předložíte Váš úřední průkaz totožnosti.
 • Složíte jistinu za zapůjčený komplet, kterou dostanete zpět po řádném vrácení vypůjčeného vybavení:
   • Jistina "Dětský komplet" - 1000 Kč
   • Jistina "Dospělý komplet" - 2000 Kč
 • Uhradíte sezóní půjčovné dle ceníku.
 • Během dubna příštího roku vybavení vrátíte.

UPOZORNĚNÍ: množství vybavení v naší půjčovně, určeného pro celoroční půjčky, není bohužel neomezené. Může se tedy stát, že Vám některé délky lyží nebo některé velikosti bot nebudeme schopni zapůjčit jako sezónní půjčku. Pokud taková situace nastane, budeme se snažit uspokojit Vaši poptávku v rámci běžné krátkodobé výpůjčky. Proto přijďte včas.

 

CENÍK PŮJČOVNÉHO LYŽE


Pro případné dotazy nebo objednání nás můžete kontaktovat také emailem na info@modexsport.cz nebo telefonicky na +420 777 318 555.

Magazín

WILDCAT – NEJLEPŠÍ LYŽE W STUDIA ELAN WILDCAT – NEJLEPŠÍ LYŽE W STUDIA ELAN 06. 12. 2020 , Ondřej Šalbut
INSOMNIA PRO MAXIMÁLNÍ VÝKON A SKVĚLÉ ZÁŽITKY PO CELÝ DEN
INSOMNIA PRO MAXIMÁLNÍ VÝKON A SKVĚLÉ ZÁŽITKY PO CELÝ DEN Elan a jeho dámské W Studio představují novou kolekci all-mountain lyží Insomnia. Ty umožní lyžařkám maximální výkon a skvělé zážitky ze dne stráveného na… Přidáno 06. 12. 2020 , Ondřej Šalbut
TŘETÍ GENERACE TECHNOLOGIE AMPHIBIO
TŘETÍ GENERACE TECHNOLOGIE AMPHIBIO V kolekci lyží Elan 2020/21 se objevuje celá řada lyží s již třetí generací profilu Amphibio, kam patří například Amphibio 18 Ti2, Amphibio 16 Ti2 nebo… Přidáno 06. 12. 2020 , Ondřej Šalbut
Všechny články