Beran: 21. 3.–20. 4.
Pokud jste se narodila ve znamení Berana, znamená, že jste odvážná, aktivní, energická, bystrá, sebevědomá a plna entuziasmu – pro vás jsou určeny lyže Speed Magic šířky 68 mm. I když bojujete s prudší povahou, vznětlivostí, netrpělivostí a někdy i ztřeštěností, tyto lyže vám umožní kardio trénink a upraví rychlost při vašich přesných závodních obloucích, zatímco se za vámi otáčejí hlavy ostatních lyžařů, kteří obdivují vaši techniku.

 

Speed Magic Power Shift

 

Býk: 21. 4.-21. 5.
Ty, které se narodily ve znamení Býka, jsou známy pro svou trpělivost, spolehlivost, mají rády pocit bezpečí a neměnnosti. Pro ně jsou určeny lyže Delight Magic. I když se potýkají s neústupností a panovačností, tyto lyže jim dovolí snadné zatáčení a poskytnou pod nohami stabilitu. Jsou stálým partnerem pro snadné lyžování díky jádru SupraLite a technologii SlimShape.

 

Delight Magic Light Shift

 

Blíženci: 22. 5.-21.6.
Ženy narozené ve znamení Blíženců se rády učí a jsou známé pro svou přizpůsobivost, všestranost, mladistvost, vitálnost a vtipnost. Těm vyhovují lyže Insomnia. I když se potýkáte s nervozitou, rozporuplností i přílišnou napjatostí, lyže Insomnia vás naplní při jízdě z kopce klidem, a to hlavně díky technologii Amphibio 4D, dřevěnému jádru TruLite a šířce 73 mm, která vám umožní dělat krátké oblouky.

 

Insomnia Power Shift

 

Rak: 22. 6.-22. 7.
Vy, které jste se narodily ve znamení Raka, jste emocionální, intuitivní, někdy opatrné a máte velkou představivost. Pro vás jsou určeny lyže Element White Blue I když se potýkáte s náladovostí, nestálostí a přecitlivělostí, tyto vyvážené lyže vám poskytnou stabilitu díky technologii Groove. Ta spolu s profilem Rocker a tvarováním lyží odpustí chyby při vašich obloucích tak, že se cítíte na sjezdovce sebevědomě.

 

Element White Blue Light Shift

 

Lev: 23. 7.-21. 8.
Ženy narozené ve znamení Lva bývají rády v centru pozornosti. Jsou velkorysé, otevřené, věrné, kreativní a dobrosrdečné - pro ně jsou určeny lyže Interra. Možná bojují s panovačností, netolerantností a neústupností, ale tyto lyže jim umožní agresivní, dynamické a obratné lyžování. Mohou měnit styl lyžování podle toho, jaké podmínky na horách panují, a to díky technologii Amphibio 4D, která poskytne sílu, výkon i univerzálnost.

 

Interra Power Shift

 

Panna: 22. 8.-23. 9.
Pokud jste se narodila ve znamení Panny, jste známa smyslem pro užitečnost, ale i pro svou skromnost, plachost, spolehlivost, praktičnost, pečlivost a analytické schopnosti. Pro vás jsou určeny lyže Delight Prime. A i když trpíte nadměrnou starostlivostí a kritičností, konzervativností až pedantním přístupem, tato lyže vám umožní precizní, spolehlivý výkon a díky své 76 mm šířce i vykrojení krátkých oblouků. Pracovat na vašich obloucích, aniž byste byla k sobě nadměrně kritická, umožní i Technologie SlimShape a lehké dřevěné jádro.

 

Delight Prime Light Shift

 

Váhy: 24. 9.-23. 10.
Ženy narozené ve znamení Vah hledají harmonii a rovnováhu, jsou diplomatické, pohodové, idealistické a mírumilovné – pro ně jsou určeny lyže Delight Style. I když jste někdy nerozhodná, důvěřivá a nestálá, tyto lyže vám umožní spolehlivý a přátelský výkon díky hmotnost snižující technologii Slimshape s optimální pružností. Díky ní můžete jednoduše vykrajovat stabilní oblouky za všech sněhových podmínek.

 

Delight Style Light Shift

 

Štír: : 24. 10.-22. 11.
Štíři vyhledávají extrémní situace a jsou odhodlaní, rozhodní, silní, vášniví, vzrušující. Takže pokud jste narozené v tomto znamení, budete mít ráda nejširší z dámské řady lyží Elan — Ripstick 102 W. A i když bojujete s nutkavým chováním, posedlostí a zarputilostí, tyto lyže se zamlouvají vaší odvážné polovině, dovolí vám bez námahy projíždět prašanem a přední částí vykrajovat velké oblouky.

 

Ripstick 102 W

 

Střelec: 23. 11.-22. 12.
Ženy narozené ve znamení Střelce jsou známé pro svou bezstarostnost, optimismus, svobodomyslnost, přímočarost, upřímnost i intelekt. Jim jsou určeny lyže Elan Ripstick 86 W. A i když bojujete s nedbalostí, neposedností a nezodpovědností, tyto lehké lyže s dřevěným jádrem TubeLite a výplněmi VaporTip vás na horách dostanou do vašeho bezstarostného módu a dovolí vám vykrajovat precizní carvové oblouky na upravených svazích.

 

Ripstick 86 W

 

Kozoroh: 23. 12.-20. 1.
Ženy narozené ve znamení Kozoroha mají typicky silný smysl pro účelnost a jsou známy svou praktičností, opatrností, disciplinovaností, vytrvalostí i smyslem pro humor. Pro ty jsou určeny lyže Delight Supreme. A ačkoli bojují s pesimismem, skoupostí až trvalou averzí, tyto lyže jim mnoho odpustí díky technologii Elan Slimshape, díky které vznikly úzké a lehké lyže. Jejich výkon i energie však zůstaly nezměněny, proto můžou podávat stále sebevědomý výkon.

 

Delight Supreme Power Shift

 

Vodnář: 21. 1.-19. 2.
Pokud jste Vodnář, jste známa pro svou kreativnost, komunikativnost, dobročinnost, přátelskost, upřímnost, loajalitu, originálnost, invence, nezávislost i bystrost. Vy sáhnete po lyžích Ripstick 94 W. A ačkoli máte sklony k tvrdohlavosti a můžete být nepředvídatelná a izolovaná, tyto lyže poskytnou předvídatelný výkon na všech terénech – na upravených svazích i mimo sjezdovky.

 

Ripstick 94 W

 

Ryby: 20. 2.-20. 3.
Pokud jste se narodila ve znamení Ryb, jste známa pro svou citlivost, soucit, laskavost, nesobeckost a empatii. Pro vás jsou určeny lyže Elan Element Black Blue pro snadné zatáčení. A ačkoli někdy utíkáte před skutečností, jste idalistka a tajnůstkářka, tyto lyže vám díky své technologii Groove zvýší sebevědomí a dovolí vám se na nich cítit soustředěná a klidná, vyrovnaná a opravdová, protože budete lyžovat s vašimi přáteli a rodinou.

 

Element Black Blue Light Shift

 

Zdroj: https://www.elanskis.com/si-si/cs_CZ/