+420 777 318 555 po - pá 9.00 - 17.00, so 9.00 - 12.00

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

1. Dobírka

Pokud nechcete za zboží platit předem, ale až při jeho převzetí, je pro Vás dobírka nejvhodnějším způsobem úhrady. Zboží zaplatíte v hotovosti poštovnímu doručovateli, nebo kurýrovi smluvní dopravní společnosti. Tuto platbu je možné použít pouze pro zboží zasílané v rámci ČR a je u všech objednávek vždy zpoplatněna částkou 49,-Kč. Dobírku na Slovensko ani do jiných států prozatím není možno realizovat.

2. Platební brána GoPay

Využijte nejjednodušší a bezpečný způsob platby, a to prostřednictvím platební brány GoPay. V rámci platební brány můžete využít tyto způsoby platby za zboží:

  • platba platební kartou on-line
  • on-line bankovní převod
  • bankovní převod
  • platba pomocí elektronické peněženky
  • m-platba
  • premium SMS
  • a další...

3. V hotovosti (nebo platební kartou)

Tuto možnost vybírejte pouze v případě, kdy jste si jako způsob dopravy zvolili Osobní odběr. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží v naší prodejně v hotovosti a nebo platební kartou. Zboží je na pobočce rezervováno jeden týden. Pokud byste si přáli  lhůtu prodloužit, prosím kontaktujte nás na emailu: eshop@modexsport.cz, nebo na tel: +420 777 318 555.

4. Bankovní převod

Jakmile bude ověřena dostupnost objednaného zboží, naši pracovníci Vám zašlou veškeré podklady k bankovnímu převodu. Prosíme všechny zákazníky, aby vyčkali a zboží neuhrazovali před písemným potvrzeníM našimi administrátory. Bezprostředně po připsání peněžních prostředků na náš bankovní účet Vám objednané zboží odešleme.

Magazín

Doprava MODEX SPORT CZ Doprava MODEX SPORT CZ 20. 04. 2019 , Ondřej Šalbut
Váš lyžařský horoskop s lyžemi Elan
Váš lyžařský horoskop s lyžemi Elan Co říká vaše sluneční znamení o vašich preferencích při výběru lyží? Podíváme se na astrologická znamení zvěrokruhu a spárujeme je s lyžemi z Elan W Studia. Přidáno 18. 01. 2019 , Ondřej Šalbut
Elan RC Race
Elan RC Race Skvělé lyže pro juniory, kteří se chtějí zlepšovat a možná i nakročit do světa závodního lyžování. Elan si svoje renomé a pověst nejinovativnější značky možná… Přidáno 15. 12. 2018 , Ondřej Šalbut
Všechny články